۱۳۸۸/۰۸/۰۲

کفش به سر مهدی کروبی برخورد نکرده است !

مهدی کروبی ، در جريان بازديد از نمايشگاه مطبوعات در تهران مورد حمله «حاميان محمود احمدی نژاد» قرار گرفت و «مهاجمان عمامه‌ی او را بر زمين انداختند».
که در جریان این حوادث سر وی آسیب دید که در تصویر زیر مشاهده می کنید ! این آسیب دیدگی در درون نمایشگاه برایشان اتفاق افتاده است که قبل از سوار شدن وی به ماشین و قبل از پرتاب کفش است !


ماجرای پرتاب کفش صحت دارد و عکسی که از خبرگزاری فارسی پخش شد دستکاری نشده بود ، منتهی عکس از زوایه ای گرفته شده است که گویا کفش به سر مهدی کروبی برخورد کرده است ! شما در زیر عکس خبرگزاری فارس را با توضیحاتی که روش نوشتم می بینید :عکس زیر هم هنگامی گرفته شده که کفش به طرف وی پرتاب شده ولی از زوایه ای دیگر هست که حقایق رو نشون میده ! اگر شما در دو عکس به حالت ایستادن مهدی کروبی نگاه کنید متوجه خواهید شد که هیچ دخل و تصرفی در عکس صورت نگرفته است و این مشکل بخاطر زاویه ای عکسی هست که عکاس خبرگزاری فارس گرفته است !


پی نوشت :

عنوان مطلب بیانگر این موضوع هست که پرتاب کفش زمانی که توسط دروبین عکاس خبرگزاری فارس ثبت شده است به سر مهدی کروبی برخورد نکرده است و صرفا جهت اینکه ما اخلاق رسانه ای رو رعایت کنیم عنوان شده است و دلیلی بر این ندارد که ما نیز بخواهیم راه رسانه های حامی دولت را برویم و انها را به دروغگویی متهم کنیم !

پی نوشت دو : تصویر دوم از سایت بامداد خبر می باشد - گزارش بامدادخبر از حضور شجاعانه شیخ اصلاحات در نمایشگاه مطبوعات (همراه با گزارش تصویری)

پی نوشت سه : از طرف دوستان اعلام شده تصاویر منتشر شده از کفش پرتاب شده به هم هم خوانی ندارد ! چون تصاویر در یک لحظه گرفته نشده است پس ممکنه کفش چرخیده باشه ! همونطوری هم که گفته شده فقط در مورد برخورد کفش به سر مهدی کروبی بحث کردم و اینکه کفش به سر مهدی کروبی نخوره مشکل از زاویه ای هست که عکاس عکس گرفته و فکر می کنم منتشر شدن تصاویر جدید واقعیت ها رو بهتر نمایان خواهد کرد .