۱۳۸۸/۰۸/۱۳

دفاع کن از مدافع !

اول از همه چیز باید بگم یک پیروزی بزرگ امروز نصیب همه کسانی شد که در ایران خواهان آزادی هستند ، مردم در مقابل نیروهای جمهوری اسلامی ایران که با باتوم و تفنگ و گلوله بودند ایستادند و شعار مرگبر دیکتاتور و مرگبر خامنه ای سر دادند و باید دست همه این عزیزان رو از همین جا ببوسم و بگم که مایع افتخار این سرزمین هستند


تن آدمی شریف است به جان آدمیت - نه همین لباس زیباست نشان آدمیت

نمی دانم این چه برنامه ای هست که همیشه باید از میر حسین حمایت کرد آنهم میر حسینی که هیچ دفاعی از مردم نتوانسته بکند و فقط حرف زده است . کروبی دفاع می کند چرا می گویید یا حسین میر حسین !؟ اینکه خواسته های خود را مطرح کنیم تفرقه نیست این یک اصل مهم در مشخص کردن خواسته های عمومی و اتحاد هست .

من نه مجاهد هستم ، نه کمونیست ؛ و از حزب خاصی حمایت نمی کنم منم مثل یکی از همین مردمی هستم که در ایران زندگی می کنند زیر چکمه ها له می شوند و باتوم می خورند ، منم از همین دانشجویان هستم که در ایران زیر فشارهای سنگین زندگی می کنند ، از همین جوانان که مرگ را روزی هزاران بار با چشم خود می بینند به همین جهت هست که می خواهم با خودم رو راست باشم خودم را گول نزنم .من سالهاست با جهل و جنایت این نظام مبارزه کرده ام ، بر علیه رهبران این نظام فاسد بوده ام و تهدید شده ام ، گفته اند اعدامت می کنیم ، اگر می خواهید بگویید اینگونه سخن گفتن برای جنبش سبز خوب نیست باید بگوییم ، حقایق را باید ببینیم و قبول کنیم آن موقع می توانیم آینده را بهتر از امروز بسازیم .

مردم خسته اند ، تا کی باید شاهد قتل عام دختران و پسران جوان خود باشند ، تا کی باید شاهد اشک های مادران و ضجه های پدرانی باشیم که فرزندانشان زیر تجاوزها و شکنجه های حکومت جمهوری اسلامی ایران جان سپرده اند . آقای موسوی همین مردم بخاطر رای که به شما داده بودند ایستادند ، بخاطر رای به شما سینه های خود را سپر کردند و گلوله ها را بجان خریدند ، ولی شما بد کردید و عقب نشینی کردید ! بجای مردم و خواست های آنها از جمهوری اسلامی ایران دفاع کردید .

خبر دادند موسوی در خانه خود حبس شده است ، آخر چگونه می شود شخصی که باید در چنین اعتراضی و در چنین میدانی در صف اول باید بایستد اینگونه شود ؟ مگر ایشان نمی توانستد چند روز قبل جای خود را عوض کنند ؟ این اخبار بیشتر شبیه بهانه های هست که از طرف اطرافیان موسوی پخش می شود تا وجه او را در میان مردم حفظ کنند .

آقای موسوی شما بجز اینکه 14 تا بیانیه خشک و خالی دادید و با کلمات بسیار زیبا و فریبنده دل هر جوان و پیری را لرزانده اید کار دیگری هم کردید ؟ بجز اینکه از جمهوری اسلامی ایران دفاع کردید کار دیگری انجام داده اید ؟ بجز اینکه بگویید مردم نباید بگویند استقلال آزادی جمهوری ایرانی چه کاری کرده اید ؟ همیشه در نامه هایتان خمینی را الگو قرار داده اید . آقای موسوی باید بگویم شما اگر الگویتان همان خمینی هست که جوانان بی گناه و دختران باکره را به پای چوبه دار فرستاد برایتان متاسفم چون جامعه ای که خواهید ساخت همینی میشود که می بینیم ! من نه می خواهم شما را خراب کنم نه توانش را دارم ولی با واقعیت ها کنار می آیم شما نمی توانید از حقوق ملت دفاع کنید چرا که از جمهوری اسلامی ایران دفاع می کنید .

آقای موسوی ، مهدی کروبی را ببنید یک آخوند هست که بسیار کارهای خطایی در گذشته انجام داده ! ببینید که چگونه الان در کنار مردم و در صف اول مبارزات می ایستد ؟ ببینید چگونه جمهوری اسلامی ایران را منحرف شده می داند و راست هم می گوید ! آقای موسوی مگر شما از تجاوز ها و کشتارها خبر نداشتید که سکوت کردید ؟ باور کنید اگر مهدی کروبی اکثریت آرا را داشت استوارتر و محکم تر از این ایستاده بود ولی شما نتوانستید و نمی توانید بایستید . باید از کسی دفاع کنیم که از مردم حمایت می کند در کنار مردم می ایستد و از جنایت ها و ظلم ها سخن می گوید نه اینکه بدنبال این هست که بگویید شما نباید شعار جمهوری ایرانی سر دهید .

من از شخص دفاع نمی کنم از این آب و خاک و از میهنم و مردمم دفاع می کنم ، من نمی خوام انقلاب 57 دوباره اتفاق بیافتد ، نمی خوام نظامی حاکم ایران شود که جهش یافته نظام جمهوری اسلامی ایران هست ، می خواهم خواست مردم را ببینند ، به آنها احترام بگذارند و باور کنیم اگر امروز بتوانیم واقعیت ها را ببینیم دیگر هیچ وقت نظامی همچون جمهوری اسلامی در ایران حکومت نخواهد کرد .

خواندنی ها :

پی نوشت :

  • طرح یک سوال - امیر فرشاد ابراهیمی - همه می دانیم که آقایان کروبی و موسوی سالها در نظام جمهوری اسلامی خدمت کرده اند اما وقتی که در انتخابات ریاست جمهوری سال 1384 وقتی که آقای کروبی اعلام کرد در انتخابات تقلب شده و مجتبی خامنه ای با تقلب و دوز و کلک تلاش نموده تا احمدی نژاد را از انتخابات نمایشی پیروز نشان دهد در اعتراض به آن انتخابات تقلبی از تمام سمتهایش و حتی دبیرکلی مجمع روحانیون مبارز استعفا داد و تا کنون نیز هیچ سمتی برعهده نگرفته و امروز هم علیرغم تمام تهدیدات و هشدارها که اعلام می کنند جانش در خطر است از همراهی با مردم غافل نشده است ،در مراسم سالگرد هفت تیر به میان مردم در مسجد قبا آمد و کتک هم خورد ،در روز قدس نیز باز بمیان مردم آمد و کتک خورد و باسرو روی خونین به خانه رفت ، به نمایشگاه مطبوعات نیز آمد و باردیگر نیز از چماقداران کتک خورد ، دیروز نیز باز به میان مردم آمد و کتک خورد و مورد اصابت گلوله گاز اشک آور قرار گرفت
  • درشجاعت و ایستادگی مهندس موسوی نیز البته شکی نیست و واقعا باید رشادت و ایستادگی وی را ستود اما خبر عدم حضور ایشان در راهپیمایی روز سیزده آبان کمی سئوال برانگیز بود ، آنطور که در خبرها آمده است و عکسهایش نیز منتشر شد دیروز مهندس موسوی در محل کارشان در فرهنگستان هنر در محاصره نیروهای امنیتی قرار گرفته بوده و مانع از حضور ایشان در راهپیمایی شده اند اما محل کارشان ؟! ایشان می دانیم که از سال 1378 رئیس و عضو پیوسته فرهنگستان هنر می باشند ، همه می دانیم که فرهنگستان هنر از زیر مجموعه های نهاد ریاست جمهوری است و رئیس آن منصوب رئیس جمهور می باشد (+) و این یعنی مهندس میرحسین موسوی، در حالیکه این انتخابات و ریاست جمهوری متقلبش را قانونی نمی داند اما هنوز مدیر زیر نظر رئیس جمهور دولت کودتایی می باشد و هنوز هم برسر کار خود حاضر می شود ؟