۱۳۸۸/۰۸/۱۸

بودی و می مانی ! برای رها


رها ( راحله ) عسگری زاده را از نزدیک نه دیدمش نه می شناسمش ! اما او را نیز مثل همه بچه های فعال و مبارزه می شناسم ! دختری که با دوربین خود اوقات بسیاری را ثبت و ماندگار کرده است ، همیشه در سایت تصویر برای برابری عکس های تحسین برانگیز او را نگاه می کردم . خبر بازداشت رها خیلی ناراحتم کرد و دلم گرفت ! حال که او رها نیست و در بند است ما تا جایی که می تونیم برای رهایی رها فریاد می کشیم . رها جان منتظرت هستیم تا دوباره عکس های زیبای را که می گیری برای تماشای ما به نمایش بگذاری .
پی نوشت :
  • راحله عسگری زاده از فعالان کمپین از 13 آبان در بازداشت است : راحله عسگری زاده از فعالان کمپین در جنبش زنان از روز 13 آبان 1388در بازداشت به سر می برد. وی ظهر امروز 17 آبان ماه از بخش قرنطينه ی بند متادوني های زندان اوین با خانواده اش تماس گرفت. او13 آبان ماه در پارک هنرمندان واقع در خیابان ایرانشهر تهران در برخورد خشونت آمیز نیروهای امنیتی شامل سه نفر نیروی سپاه و یک نفر از ماموران نیروی انتظامی بازداشت شده و در حالی که به وي چشم بند و دستبند زده بودند به پایگاهی نزدیک خیابان طالقانی و سپس بازداشتگاه وزرا منتقل شده است.
پی نوشت دو : عکاسی رها
1 نظرات:

بنفشه در

یکی رو میگیرند، یکی رو آزاد میکنند...این شده سیاست چند ماه اخیر آقایون،جرم همگیشان هم یکی است اقدام علیه امنیت ملی...حالا کدام ملت و کدام امنیت خدا عالم است

ارسال یک نظر